KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16162048
nr 1616 2048
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Porträtt av Erik Lindberg. Signerad. Bildmått: 18x13 cm, yttermått inklusive ram: 43x35 cm
Utrop:
700 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:26:18
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell
nr 1616 2048
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Utrop: | 700 kr |
måndag 29 april 2024 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Axel Fridell